Konkurs filmowy – “Zostańmy w kontakcie”

Zapraszamy do udziału w konkursie polegającym na nagraniu filmu trwającego 1 do 5 minut, dotyczącego profilaktyki przemocy, agresji, przestępczości i uzależnień. Mogą go zgłaszać zespoły od 2 do 5 osób, złożone z młodzieży w wieku 14-18 lat. Prace powinny być artystyczną wypowiedzią uczestników konkursu i powstać przy zachowaniu obowiązujących zasad epidemicznych. Filmy można przesyłać do 29 listopada do godziny 23:59, za pośrednictwem formularza na stornie www.pozytywnespoleczenstwo.pl

Na zwycięskie zespoły czekają atrakcyjne nagrody. Każdy członek zespołu otrzyma iPhona SE (2020), a członkowie zespołów zajmujących pozostałe miejsca na podium iPhony 7 (za zajecie 2 miejsca) oraz instaxy Mini 11 (za zajecie 3 miejsca). Regulamin konkursu

Zapraszamy do śledzenia profilu: https://www.facebook.com/Pozytywne-Społeczeństwo-1724286897680854
Zespół Fundacji Action-Life