Konkurs z elektrotechniki – Ogólnopolski Tydzień Kariery

Na zakończenie Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w naszej szkole w piątek, 19. października odbył się konkurs wiedzy i umiejętności z zakresu elektrotechniki. Wzięli w nim udział uczniowie kształcący się w zawodzie technik elektryk, technik mechatronik oraz elektryk.
Uczniowie pracowali w kilkuosobowych zespołach najpierw zmagając się z testem wiedzy teoretycznej, a następnie mieli do wykonania część praktyczną z zakresu instalacji elektrycznej. Wszyscy świetnie sobie poradzili z zadaniami, jednak ostatecznie niewielką przewagą punktów wygrał zespół uczniów z klasy I technikum.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział. Każdy zespół został obdarowany słodkim upominkiem i mamy nadzieję, że uczestniczył w sympatycznej zabawie połączonej z nauką.

Ewa Bazylewicz