Ogólnopolski Tydzień Kariery w ZSZiO w Woli – dzień 1

Ogólnopolski Tydzień Kariery pt „Pasja, Profesja, Powołanie” rozpoczął się 21.10 i trwać będzie do 25.10.2019r.

Już pierwszy dzień był pełen wrażeń. Elektrycy i mechatronicy uczestniczyli w turnieju wiedzy technicznej zorganizowanym przez nauczycieli: p. Ewę Bazylewicz, p. Bogdana Balcarka i p. Piotra Kropę. Uczniowie pracując w grupach rozwiązywali przygotowane zadania, a następnie w pracowni elektrycznej sprawdzali na specjalnie skonstruowanym urządzeniu, swój refleks. Wszyscy bardzo dobrze się bawili a zwyciężyła grupa z klasy III T.  Gratulujemy 🙂

W tym czasie logistycy zmagali się w konkursie twórczego myślenia, przygotowanym przez p. Janinę Durok i p. Jolantę Salamandra. Uczniowie mieli rozwiązać podchwytliwe zadania, liczyła się spostrzegawczość, umiejętność czytania ze zrozumieniem i logiczne myślenie. W bibliotece uczniowie musieli wykazać się znajomością katalogów i szybkim wyszukiwaniem informacji.
Wygrały 2 drużyny: klasa II T i drużyna mieszana. Gratulacje 🙂

Dziękujemy Rodzicom za ufundowanie nagród dla uczniów.