Otrzęsiny i Dzień Edukacji Narodowej

15 października w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli odbyła się wyjątkowa uroczystość – otrzęsiny uczniów klasy I T połączone ze świętowaniem Dnia Edukacji Narodowej.
Członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali różnorodne konkurencje, w których pierwszaki sprawdzili swoje umiejętności i wiedzę dotyczącą naszej szkoły. W atmosferze dobrej zabawy rywalizowali ze sobą chłopcy z grupy elektryków i dziewczyny z grupy logistyków.
Drużyna logistyków poradziła sobie z zadaniami lepiej i to dziewczyny zwyciężyły całość konkurencji.
Po konkursie nastąpiło uroczyste ślubowanie uczniów klasy I, a po nim przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, w imieniu całej społeczności szkolnej, złożyli życzenia i podziękowania pracownikom szkoły za ich codzienną pracę.

Magdalena Kozica