Dyrektor szkoły pani Małgorzata Bara siedzi przy biurku

Szkoła otwarta dla ósmoklasistów

Pomimo pandemii i zdalnego nauczania Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli jest cały czas otwarty. Czynny jest sekretariat i biblioteka, czynne są pracownie zawodowe, do których uczniowie przychodzą na lekcje z przedmiotów zawodowych. Część nauczycieli prowadzi zdalne nauczanie właśnie ze szkoły. Pedagog również pracuje w swoim gabinecie.
Dzięki temu szkoła choć trochę tętni życiem.

Już niedługo rozpocznie się rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Obostrzenia covidowe sprawiły, że nie organizuje się głośnych dni otwartych, podczas których szkoły odwiedzane były przez duże grupy uczniów.

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących stara się wyjść naprzeciw uczniom klas ósmych, którzy już niedługo będą musieli podjąć decyzję o wyborze szkoły i zaprasza do odwiedzenia szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 13:00.

Obiecujemy, że oprowadzimy Was po szkole, pokażemy nasze klasopracownie i odpowiemy na Wasze pytania. Zapraszamy 