Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2018/2019

19 czerwca b.r. w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Samorząd Uczniowski przygotował niespodziankę w postaci slajdów podsumowujących ten miniony rok a także wspominający przebieg nauki klasy III ZSZ, która zakończyła już edukację.
Natalia i Marek podziękowali wszystkim za wspólnie spędzony czas i życzyli udanych wakacji.

Nauczyciele rozdali nagrody za osiągnięcia w nauce i pracę na rzecz szkoły.

Szczególne gratulacje otrzymał Marcin Baraniak za wyróżniające się świadectwo. Pani Małgorzata Bara pogratulowała uczniom, którzy uzyskali promocję do kolejnej klasy a szczególnie tym, dla których było to bardzo trudne. Podziękowała również nauczycielom i pracownikom szkoły za wysiłek włożony w wychowanie i kształcenie młodzieży. Na zakończenie pani Bara życzyła wszystkim spokojnych i udanych wakacji.

Dziękujemy i do zobaczenia we wrześniu 🙂