Ferie z POSiR-em

W dniu 13. stycznia 2017 r. uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli wzięli udział w XVII Turnieju Futsalu Szkół Ponadgimnazjalnych, którego organizatorem był Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie.
Turniej ten organizowany w ramach zimowej akcji dla młodzieży szkolnej pod hasłem “Ferie z POSiR-em”, w tym roku został rozegrany tuż przed zimowymi feriami. W rozgrywkach sportowych uczestniczyły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Pszczyńskiego.

Naszą szkołę reprezentowali:

 • Dawid Rozmus
 • Michał Pietrzyk
 • Marek Słowik
 • Tomasz Pluta
 • Mikołaj Mleczko
 • Szymon Spychała
 • Jan Kuszek
 • Łukasz Nowak
 • Damian Budzich
 • Bartosz Gołuchowski
 • Artur Jakut

Opiekunem grupy i trenerem naszych zawodników jest pan Wadim Małkow.

Dziękujemy naszym reprezentantom za wzięcie udziału w rozgrywkach i liczymy na kolejne udziały w imprezach sportowych!!!
Gratulujemy 🙂