Zapraszamy do szkoły!

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie ZSZiO  serdecznie zapraszają uczniów klas VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum wraz z opiekunami na Dzień Otwarty, który odbędzie się 14 maja  2019 r. od godz. 9.00 do 13.00. W trakcie spotkania będzie można uzyskać informacje o szkole, o kierunkach kształcenia w szkole branżowej I stopnia oraz w technikum, spotkać się i porozmawiać z nauczycielami i uczniami oraz zwiedzić nowoczesne pracownie zawodowe. Będzie okazja wypróbować naszą siłownię, na której chłopcy budują swoją masę mięśniową i salę fitness – spalarnię zbędnych kalorii. Zobaczycie pracę skonstruowanych przez nas robotów i będziecie mogli obserwować pracę drukarki 3D. Przewidziany jest poczęstunek i upominki,  reszty atrakcji nie zdradzamy…

ZAPRASZAMY !!!!