Pomaganie poprzez granie – gramy dla Natalii Paleczny

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli w dniu 27.05.2018 r. wraz ze Stowarzyszeniem na Rzecz Wspierania Edukacji Dzieci i Młodzieży „OMNIBUS” organizuje mecz uczniowie vs absolwenci, połączony z charytatywnym piknikiem rodzinnym, podczas którego będą zbierane datki dla Natalii Paleczny – absolwentki Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli, która w ubiegłym roku zachorowała na raka kości, w wyniku czego amputowano Jej nogę. Zebrane podczas tej imprezy do puszek darowizny zostaną przeznaczone na protezę z elektronicznym kolanem i dalsze leczenie Natalii. Wydarzenie odbędzie się w Woli na Stadionie LKS „Sokół” – ul. Pszczyńska 7, od godz. 15:00.
W programie oprócz meczu przewidziano liczne atrakcje dla dzieci, pokaz strażacki, pokaz pierwszej pomocy, pokaz robotów, poczęstunek (grill, grochówka, ciasto). Rozgrzewkę dla uczestników meczu przeprowadzi zwyciężczyni pierwszej edycji Projekt Lady TVN Patrycja Wieja – absolwentka Wychowania Fizycznego. Instruktorka Jumping Frog Fitness.
Zapraszamy 🙂